اخبار

آنومان هلندی

آنومان هلندی

این گل در اردیبهشت ماه امسال توسط یکی از مهمان عزیز در مجتمع گرفته شده و برای ما ارسال گردیده است. گل های آنومان، بنفشه، لاله، قرنفل، شب بو و غیره از جمله گل های هستند که در فصل بهار می رویند و دارای رنگ های بسیار زیبا هستند و همچنین بو و عطر بسیار دلنشینی نیز دارند. گل های بهاری باعث طراوت و شادابی این فصل می شوند و همچنین با عطر و بویی که دارند می توانند این شادابی و طراوت را به خانه های شما نیز بیاورند. آشنایی با گل های این فصل خالی از لطف نیست و بهتر است تا آن ها را بیشتر بشناسیم.

ادامه مطلب
لـالـــه

لـالـــه

چای خانه سنتی علاوه بر جذب توریست برای بازدید و لذت بردن از طبیعت و گل های لاله، مکانی محبوب شمرده می شود. فضای بیرونی چای خانه سنتی پر است از گل های زیبا، لاله، شمعدانی، میخک، شب بو، بنفشه و مینا از گل های شاخصی هستند که در باغچه های رنگارنگ مجتمع کاشته شده اند. مجتمع نفت پر است از راه های پر پیچ و خم که با تعداد زیادی لامپ رنگارنگ آرائیده شده اند و با جذابیتشان بازدیدکنندگان را تشویق می کنند که در میان گل های رنگارنگ قدم بزنند. مجسمه های خزه ایی حیوانات که در گوشه گوشه ی مجتمع پراکنده شده اند.

ادامه مطلب
بهـار...

بهـار...

مجتمع ورزشی آموزشی نفت محمودآباد یکی از محبوب ترین ها در کشورمون محسوب می شود. هزاران هزار، گل های ناز، لاله، بنفشه، اطلسی و... که مختص فصل بهار اند کاشته می شوند و مناظری فوق العاده را به وجود می آورند، بازی با رنگ ها اینجا بی داد می کند. اینجا، بهاری رنگارنگ را برای گردشگران به ارمغان می آوریم. تمامی گل ها هنرمندانه و با برنامه ریزی بسیار دقیق کاشته و مورد بهره برداری قرار می گیرند. زمین های بازی، مزارع زیبا و راه های سنگ فرش شده، همه و همه در این مجتمع گرد هم آمده اند تا خانواده ها بتوانند ساعاتی را در کنار هم سپری کنند و برای کارهای روزمره آماده شوند. لاله به وفور در فصل بهار در این مجتمع یافت می شود. عطر گل های بهاری... قطرات شبنم... قدم زدن میان طبیعتی زیبا و ناب، حس و حالی دارد وصف نشدنی و خارق العاده.

ادامه مطلب
آبنمــا و برکه مصنوعی

آبنمــا و برکه مصنوعی

آبنمای صخره ای و سنگی جهت استفاده در مراکز تفریحی، آبنمای منازل مسکونی، آبنمای باغ ها که می توان از آبنما به صورت سنگ های طبیعی و یا آبنمایی با صخره سازی مصنوعی و به صورت سیمانی استفاده نمود. سنگ و صخره و کوه یکی از جذابترین عناصر طبیعت هستند که توانسته اند در دکوراسیون ها راه پیدا کنند. شما می توانید بصورت مصنوعی هرگونه سنگ را درحد طبیعی آن بسازید و از تماشای آن لذت ببرید.

ادامه مطلب
آیـــا کـاکتوس؟؟

آیـــا کـاکتوس؟؟

بله درسته است، داشتن گیاه کاکتوس یا هر گیاهی از خانواده ی کاکتوس، خصوصا نمونه ی برگ پهن و تیغ دارش تنها گیاهیست که تشعشعات و نویز های گوشی های همراه و پارازیت های ماهواره را به خود جذب و از بروز بیماری هایی چون سرطان جلوگیری می کند. امواج الکترومغناطیسی اثرات مخرب و جبران ناپذیری بر انسان و سایر موجودات زنده می گذارد. سرطان خون و سردرد های غیرعادی، شایع ترین نتیجه این امواج هستند. یکی از علل افزایش سرطان و بیماری هایی در این ردیف در جهان، گسترش کاربرد امواج در جهان است. به خصوص گوشی های همراه که امروزه هر فرد یکی از آنها را دایما با خود دارد و دایما در معرض امواج آنهاست. امروزه بر اساس آخرین تحقیقات معلوم شده که کاکتوس خاصیت منحصر به فردی در جذب امواج دارد. ایجاد مزرعه های کاکتوس مانند چیزی شبیه مزرعه های آفتابگردان برای جذب تششعات اتمی در کنار مناطقی که سطح امواج الکترومغناطیس بالاست هم امروزه در دستور کار است.

ادامه مطلب